Väikelaevajuhi Värskenduskoolitus

150

Väikelaevajuhi Värskenduskursusele Registreerumine

Kursuse Info ja Kirjeldus

Väikelaevajuhi värskenduskoolituse puhul on tegemist paindlikku õppega soovijatele, kellel on olemas väikelaevajuhi tunnistus või on ennist väikelaevajuhi koolitus jäänud pooleli, ning soovivad teadmisi täiendada või meelde tuletada. Õppevorm on paindlik ja kujundatakse vastavalt õppija soovidele ja kogemusele. 

Väikelaevajuhi koolituse õppekava on koostatud Vabariigi Valitsuse määruse number 225 alustel (29.08.2005) “Väikelaevajuhi teadmiste, oskuste ja väljaõppe nõuded ning tunnistuste vormid” ja kinnitatud Transpordi poolt tagades, et Pärnu Merenduskeskuse poolt läbiviidav kursus on vastavuses seadusest tulenevatevate nõuete ja tingimustega, sealhulgas hõlmates õppetöö ja õppekeskkonna kvaliteeti. Täiendavalt on Pärnu Merenduskeskusele omistatud ISO 9001:2015 kvaliteedijuhtimise sertifikaat.

Kellele on antud kursus mõeldud?

Kõigile, kes soovivad oma teadmisi täiendada, kes on pikka aega merelt eemal olnud, kellel on väikelaevajuhi koolitus eelnevalt jäänud pooleli, ja kõik, kes peavad vajalikuks teemad üle korrata enne veesõidukiga kai äärest lahkumist.

Koolitajad

 

Tekkis küsimusi?

Aitame sind meeleldi!

Helista +372 5597 6666 või kirjuta meile e-kiri.